Načítavam...
Preskočiť

Western House, Potešenie z dobrého jedla, Restaurant & Steakhouse

Restaurant & Steakhouse Dunajská Lužná

Našim poslaním je ponúknuť Vám zážitok z jedla
Sme reštaurácia, kde si dobré a poctivé jedlo, či pitie vychutná naozaj každý od detí, rodičov či športových nadšencov. Pri tvorbe nášho menu sme sa inšpirovali dvomi hlavnými smermi v ponuke jedál a nápojov. Kvalitné mäso pre naše steaky, burgre, či iné mäsové jedlá je samozrejmosťou, ale nezabúdame ani na vegetariánov, či vegánov. Množstvo z Vás poteší ponuka našich rýb. Nadšenci dobrého piva isto ocenia širokú ponukou čapovaných pív. Nezabúdame ani na naše nežnejšie polovičky s rozmanitou ponukou vín, miešaných drinkov, či domácich limonád. Najmenšie ratolesti sa určite potešia domácim milkshakom.
Štýlové priestory našej klimatizovanej reštaurácie vrátane letnej priestrannej terasy si isto zamilujete a stanú sa súčasťou vašich príjemných rodinných výletov, obedov či večerného posedenia. Pre cyklistov máme pripravené množstvo stojanov aby ich ,,tátoše,, boli vždy pripravené opäť vyraziť. Šoféri sa isto potešia parkovisku hneď pred reštauráciou. V areáli reštaurácie si prídu na svoje aj Vaši najmenší na detskom ihrisku s domčekom, šmykľavkou a množstvom ďalších atrakcií.

Radi pre Vás zorganizujeme rodinné oslavy, krstiny, firemné posedenia, či iné výnimočné chvíle s vašimi najbližšími, pre ktoré Vám pripravíme menu podľa vašich predstáv.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Kontakt

Western bar
+421 904 239 999
Adresa
Western House,
Košariská 3202,
900 42 Dunajská Lužná-Nové Košariská
E-mail
luzna@westernhouse.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
11:00 - 22:00
Sobota
11:00 - 22:00
Nedeľa
11:00 - 22:00